سفارش تبلیغ
اخبار جدید
اخبار جدید

هدایت افکار عمومی

پنج شنبه 88 تیر 4 ساعت 9:31 عصر

حکومت اسلامی ما این روزها تجربه‏ی بزرگی را پشت سر می‏گذارد. انقلاب اسلامی ملت ایران که به حق الگوی تمام آزادی‏خواهان و استقلال‏طلبان دنیا است در آغاز دهه‏ی چهارم خود، یعنی دهه‏ی پیشرفت و عدالت، گام بلند دیگری به سوی تعالی مادی و معنوی برداشت و با مشارکت 85 درصدی مردم در انتخابات ریاست‏جمهوری نصاب تمام مشارکت‏های سیاسی در پر ادعا‏ترین نظام‏های دموکراتیک جهان را شکست.
آنچه در ایام پیش و پس از انتخابات اخیر رخ داد بیش از آن‏که جای نگرانی و ناراحتی داشته باشد، جای خوشحالی و افتخار دارد؛ تحکیم پایه‏های نطام مردم‏سالار اسلامی با رأی بالای مردم بزرگ‏ترین عامل خرسندی و افتخار ملی است. از سوی دیگر مسائلی که در حاشیه‏ی انتخابات به وقوع پیوست نیز با کمی بلند نگری به کوله‏بار تجربیات ذی‏قیمت ایران اسلامی افزوده شد؛ زیرا این فرصت بزرگ را فراهم آورد تا نظام مردم‏سالار اسلامی ما پس از گذشت 30 سال از انقلاب با نوسازی و پالایشی دیگر سبک‏بارتر به سوی اهداف نورانی‏اش حرکت کند.

 

گرچه دشمنان این مرز و بوم تمام تلاش خود را برای ایجاد یأس و بی‏اعتمادی عمومی به کار بستند اما باید گفت پایه‏های ساختار جمهوری اسلامی آن‏قدر مستحکم و عمیق است که با اقدامات مضحکانه‏ی دشمنان لرزه‏ و خدشه‏ای بر این بنای عظیم وارد نمی‏شود. مهم‏ترین علت این حقیقت را با دقت در جمله‏ای که در تراکت تبلیغات ریاست جمهوری آیت‏الله خامنه‏ای در سال 1360 آمده‏است می‏توان متوجه شد: حکومت اسلامی آن حکومتی است که مردم را به فکر کردن دعوت می‏کند و هدایت ذهن مردم را به عهده می‏گیرد.
جمهوری اسلامی بیش از هر نظام دیگر به کرامت انسان‏ها معتقد است و از آنجا که انسانیتِ انسان به آزاداندیشی و تفکر است، نظام اسلامی بیش از هر ساختار سیاسی دیگری انسان‏ها را به اندیشه و تفکر دعوت نموده و خود نیز راه درست فکر کردن را به انسان‏ها می‏نمایاند.
تمام مفاسد و جنایاتی که در طول تاریخ از بشر سر زده و بر بشر تحمیل شده‏است، ناشی از جهل و نادانی و خروج انسان‏ها از مدار انسانیت و عدم درک حقایق هستی و فروافتادن در چاه حیوانیت و شهوات و دنیاپرستی و نادیده‏انگاری قیامت و آخرت و زندگانی جاویدان پس از مرگ است. حکومت اسلامی، حکومتی است که بر بشر قرن 21 نهیب می‏زند و زنهار می‏دهد و بانگ بر‏می‏آورد که تسلیم هواها و هوس‏های زودگذر خود و دیگران نشود و به او یاری می‏رساند تا پرده از چهره‏ی منافقانه‏ی دشمن برکند و در مواقع انتخاب، به درستی دست به انتخاب بزند.
تشکیک در سلامت انتخابات ایران برای هر کسی که اندک تجربه‏ای در امر برگزاری انتخابات یا اندک شناختی بر قوانین انتخاباتی ایران دارد، به یقین خنده‏آورترین سخنی است که می‏توان بر زبان آورد؛ امروز دشمن و ایادی داخلی‏اش که به برکت درک عمیق و بصیرت و دشمن‏شناسی ملت ایران دست آن‏ها برای مردم ما رو شده‏است نگران سلامت انتخابات و یا وضعیت حقوق بشر در ایران نیستند؛
آنچه دشمن را کلافه و سر در گم کرده‏است همین شعور بالای سیاسی و اهل فکر و تحلیل و شناخت بودن ملت ایران است. دشمن به خوبی فهمیده است که با وجود تمام امکانات و رسانه‏ها و سیاست‏های تبلیغاتی و جنگ‏ روانی و... نتوانسته است کنترل ذهن مردم ایران را در اختیار بگیرد و این جمهوری اسلامی است که روزبه‏روز در هدایت اذهان جامعه‏ی اسلامی و حتی رهبری افکار عمومی جامعه‏ی جهانی موفق‏تر از گذشته عمل می‏کند.
ملت ایران یک‏بار دیگر از آزمونی بزرگ سربلند بیرون آمد و دشمنان را ناکام گذاشت و با پالایش نظام از معدود عناصر ناصالحی که هدایت فکر خود را به آن سوی مرزهای عقیدتی و جغرافیایی ایران اسلامی سپرده بودند، خواب‏های رنگین و مخملین منافقانِ دوست‏نما را باطل نمود و یک گام بلند دیگر به سوی تشکیل حکومت جهانی اسلام به رهبری ولیّ‏عصر(ارواحنافداه) برداشت.


نوشته شده توسط : سید کمیل

بسم الله []لیست کل یادداشت ها

آیا