سفارش تبلیغ
صبا

من شناسایی شدم!!!

شنبه 88 دی 26 ساعت 11:53 صبح

یکی از اقداماتی که حکایت‏گر استیصال و درماندگی دشمن از صبر و بصیرت و استقامت ملت مؤمن ایران است، تلاش مذبوحانه برای ایجاد جوّ رعب و تردید در قشرهای مختلف مردم و از جمله نخبگان علمی و فرهنگی و سیاسی کشور است. ترور استاد شهید دکتر علی‏محمدی نیز در همین راستا ارزیابی می‏شود و مقام معظم رهبری نیز در پیام تسلیت خود به مناسبت شهادت این عزیز بر همین نکته تأکید فرمودند. یعنی دشمن می‏خواهد با گسترش فضای ترس و وحشت نخبگان و عناصر مؤمنی که به نوعی در بصیرت‏افزایی یا پیشرفت شتابان علمی کشور نقش‏های مؤثری ایفا می‏کنند را در ادامه این مجاهدت‏های علمی و فرهنگی و سیاسی دچار تردید نموده و از استقامت در این مسیر بازدارد.
یکی از نمونه‏های خنده‏دار این تلاش مذبوحانه، انتشار تصویر و مشخصات بعضی از این فعالان سیاسی و فرهنگی در فضای مجازی و ایراد اتهاماتی ناروا به آنان می‏باشد که در طول چند ماه گذشته موارد زیادی از آن را شاهد بودیم؛ البته چه بسا این‏گونه اقدامات به تلافی انتشار گسترده تصاویر اوباش و آشوبگران (خصوصاً حرمت‏شکنان روز عاشورا) در فضای مجازی از سوی نهادهای مسؤول به منظور شناسایی و معرفی آنان توسط مردم صورت می‏گیرد که باید گفت چنین حرکات ناشیانه‏ای تنها نمایان‏گر شدت کج‏فکری عوامل آن و عدم شناخت دشمن از مردم غیرتمند ایران اسلامی است.

 تصویر این طلبه کوچک به همراه توضیحاتی مضحک که بیشتر به داستانکی تخیّلی! شباهت دارد به طور وسیعی در شبکه‏های اجتماعی ضد انقلاب و بعضی سایت‏ها و وبلاگ‏های وابسته به جریان معاند و محارب منتشر شده است

روز گذشته بعضی از دوستان اطلاع دادند که قرعه فال به نام من دیوانه هم زده شده! و تصویر این طلبه کوچک به همراه توضیحاتی مضحک که بیشتر به داستانکی تخیّلی! شباهت دارد به طور وسیعی در شبکه‏های اجتماعی ضد انقلاب و بعضی سایت‏ها و وبلاگ‏های وابسته به جریان معاند و محارب منتشر شده است. البته این اقدام -به کوری چشم دشمن- نه تنها کمترین تردیدی در عزم استوار این طلبه کوچک برای ادامه مسیر روشن‏گری و بصیرت‏دهی در حد توان خود ایجاد نکرد، بلکه عمق خباثت و چهره حقیقی بعضی عناصر ضد انقلاب و پادوهای حقیر دشمن را نیز روشن‏تر نمود.
دشمن نفهمیده و نخواهد فهمید که ملت مقاوم و مؤمن ایران برای تحقق آمال و آرمان‏های اسلامی با رهبر خود پیمان اطاعت بسته‏اند و از بذل جان و مال و آبرو در این راه پر فیض و پر بهجت دریغ نخواهند کرد و آرزویی جز شهادت در این مسیر نورانی ندارند. خدا رحمت کند سید شهیدان اهل قلم، شهید سیدمرتضی‏آوینی را که فرمود: غایت خلقت جهان پرورش انسان‏هایی است که در برابر شدائد بر هرچه شک و ترس و تعلّق و تردید است غلبه کنند و حسینی شوند.
 * آخرین مصاحبه با خبرگزاری فارس


نوشته شده توسط : سید کمیل

بسم الله []


سران فتنه، پای میز محاکمه

دوشنبه 88 دی 14 ساعت 10:9 عصر

به خاطر دارم اوّل شهریور ماه در پستی تحت عنوان «سنّت الهی و سران فتنه» با یک تحلیل قرآنی عدم دستگیری و محاکمه سران فتنه اخیر را تاشی از سنّت لایتغیر الهی در مهلت دادن به ظالمان دانستم که در نتیجه این امهال آنان بر گناهان خود بیفزایند و از مسیر حق دورتر شوند تا سرانجام به عذاب سخت الهی گرفتار شوند: وَ لَا یحَسَبنَّ‏ الَّذِینَ کَفَرُواْ أَنَّمَا نُمْلىِ لَهُمْ خَیرٌ لّأِنفُسِهِمْ  إِنَّمَا نُمْلىِ لَهُمْ لِیزَدَادُواْ إِثْمًا وَ لَهُمْ عَذَابٌ مُّهِینٌ (آل‏عمران:178)؛ امروز که دوباره آن یادداشت را می‏خوانم به صدق وعده الهی بیشتر امیدوار می‏شوم و تحقق آن را نزدیک‏تر می‏بینم.
در این چهار ماهی که از آن یادداشت می‏گذرد سران اصلی فتنه (موسوی، خاتمی، کروبی، مهدی و فائزه هاشمی) گویی در یک مسابقه شیطانی به رقابت سرسختانه‏ای با یکدیگر مشغول بوده‏اند و هر یک سعی کرده است با سرعتی بیشترخود را زودتر از دیگران به خط پایان و سقوط نهایی در پرتگاه خلود در جهنم و عذاب الهی برساند؛ اگر موسوی بیانیه‏ای صادر کرده  است، کروبی برای آنکه از او عقب نیفتد با خبرگزاری‏های بیگانه مصاحبه کرده است و اگر خاتمی در مخالفت با نظام اسلامی سخنرانی کرده است، فائزه هاشمی با حضور در میدان هتک حرمت عاشورا سعی کرده گوی سبقت را از او برباید و مهدی هاشمی فراری هم در آن سوی مرزها آخرین دست و پاها را برای پیروزی در این رقابت کثیف می‏زند.

این روزها مردم از موسوی و خاتمی و کروبی متنفرند و از آنها با خشم و نفرت یاد می‏کنند و فائزه و مهدی هاشمی می‏روند تا در زباله‏دان حافظه تاریخی این ملّت جاودانه شوند

در این میان تفاوت اساسی این روزها با چهار ماه گذشته این است که دیگر دست این خائنان به ملت ایران رو شده و پرده از چهره منافقانه این مزدوران دشمن افتاده است و مردم این روزها دیگر به وضوح و روشنی می‏دانند که این عناصر خودفروخته و وطن‏فروش چه خیال‏های ناپاکی در سر می‏پروراندند و ماجرای انتخابات و ادعای دروغین تقلب فقط و فقط بهانه‏ای بود برای هجمه همه جانبه استکبار و ایادی پست داخلی آنها به اصلی‏ترین اصول جمهوری اسلامی، یعنی ولایت فقیه و اسلامیت این نظام برآمده از حضور هوشمندانه مردم.
این روزها همه دلبستگان این نظام مقتدر مظلوم در یک سوی میدان ایستاده‏اند و همه کفر و شرک و نفاق در سوی دیگر میدان؛ این روزها دیگر دعوا بر سر انتخابات نیست و حتی اکثر قریب به اتفاق کسانی که در انتخابات به موسوی رأی داده بودند آرای خود را از او پس گرفته‏اند؛ این روزها به برکت روشنگری‏ها و بصیرت‏بخشی‏های رهبر نافذالبصیره‏مان مرز حقّ و باطل روشن شده است؛ این روزها حزب الله در یک سو و حزب الشیطان در سوی دیگر معرکه صف کشیده‏اند؛ این روزها نعره آخر شیطان بلند است و غریو الله اکبر مؤمنان هیمنه پوشالی سپاه نفاق را درهم کوبیده است؛ این روزها مردم از موسوی و خاتمی و کروبی متنفرند و از آنها با خشم و نفرت یاد می‏کنند و فائزه و مهدی هاشمی می‏روند تا در زباله‏دان حافظه تاریخی این ملّت جاودانه شوند؛ و خلاصه این روزها با آن روزها خیلی فرق می‏کند.
مردم با حضور غیرتمندانه خود در قیام سراسری 9 دی حرف آخرشان را زدند و با صراحت و شفافیت به این نظام مقتدر مظلوم اعلام کردند که دیگر نمی‏توانند شاهد ظلم‏های بیشتر باشند و بر مسؤولان نظام تکلیف کردند که هرچه سریعتر با عوامل اصلی و سران فتنه که بیشترین ستم‏ها را بر نظام و مردم در چند ماه اخیر تحمیل کرده‏اند برخورد کرده و بیش از این مماشات نکنند و با اقدام انقلابی خود، خدا را راضی و امام و شهدا را خشنود و  مردم مؤمن ایران اسلامی را به این نظام مقدس دلگرم‏تر از گذشته کنند.

مسؤولان به هیچ وجه حق ندارند هیچ مصلحت خیالی را بر «عدالت قضایی» در مورد این عناصر فتنه‏آفرین مقدم بدارند

و البته آنچه بیش از هر چیز دیگر در مطالبه عمومی مردم برای برخورد با سران فتنه نمایان است، توجه به این نکته اساسی است که مسؤولان به هیچ وجه حق ندارند هیچ مصلحت خیالی را بر «عدالت قضایی» در مورد این عناصر فتنه‏آفرین مقدم بدارند. بی‏تردید بازداشت، محاکمه و مجازات قاطع این مزدوران منفور موجی از آرامش و امید را به کشور هدیه خواهد کرد و زمینه را برای حرکت شتابان نهضت اسلامی و توسعه و پیشرفت مادی و معنوی میهن عزیزمان فراهم می‏کند و درسی تاریخی به همه بداندیشان و کج‏اندیشان می‏دهد تا دیگر از این پس به خود اجازه ندهند که با عقاید اسلامی و آرمان‏های انقلابی این مردم بازی کنند.
و سیعلم الذین ظلموا أیّ منقلب ینقلبون... اندکی صبر...


نوشته شده توسط : سید کمیل

بسم الله []لیست کل یادداشت ها

آیا رهبر انقلاب از خطوط قرمز مذاکرات هسته ای کوتاه آمدند؟
زنده باد خامنه ایِ رهبر!
روز قدسی که سیدحسن نصرالله را از نزدیک دیدم!
توصیه حاج آقا مجتبى? تهرانی به رزمندگان مقاومت اسلامی
غزه در انتظار راهپیمایی ما
پیام یک جوان فلسطینی به جوانان ایرانی
[عناوین آرشیوشده]