سفارش تبلیغ
صبا ویژن

من شناسایی شدم!!!

شنبه 88 دی 26 ساعت 11:53 صبح

یکی از اقداماتی که حکایت‏گر استیصال و درماندگی دشمن از صبر و بصیرت و استقامت ملت مؤمن ایران است، تلاش مذبوحانه برای ایجاد جوّ رعب و تردید در قشرهای مختلف مردم و از جمله نخبگان علمی و فرهنگی و سیاسی کشور است. ترور استاد شهید دکتر علی‏محمدی نیز در همین راستا ارزیابی می‏شود و مقام معظم رهبری نیز در پیام تسلیت خود به مناسبت شهادت این عزیز بر همین نکته تأکید فرمودند. یعنی دشمن می‏خواهد با گسترش فضای ترس و وحشت نخبگان و عناصر مؤمنی که به نوعی در بصیرت‏افزایی یا پیشرفت شتابان علمی کشور نقش‏های مؤثری ایفا می‏کنند را در ادامه این مجاهدت‏های علمی و فرهنگی و سیاسی دچار تردید نموده و از استقامت در این مسیر بازدارد.
یکی از نمونه‏های خنده‏دار این تلاش مذبوحانه، انتشار تصویر و مشخصات بعضی از این فعالان سیاسی و فرهنگی در فضای مجازی و ایراد اتهاماتی ناروا به آنان می‏باشد که در طول چند ماه گذشته موارد زیادی از آن را شاهد بودیم؛ البته چه بسا این‏گونه اقدامات به تلافی انتشار گسترده تصاویر اوباش و آشوبگران (خصوصاً حرمت‏شکنان روز عاشورا) در فضای مجازی از سوی نهادهای مسؤول به منظور شناسایی و معرفی آنان توسط مردم صورت می‏گیرد که باید گفت چنین حرکات ناشیانه‏ای تنها نمایان‏گر شدت کج‏فکری عوامل آن و عدم شناخت دشمن از مردم غیرتمند ایران اسلامی است.

 تصویر این طلبه کوچک به همراه توضیحاتی مضحک که بیشتر به داستانکی تخیّلی! شباهت دارد به طور وسیعی در شبکه‏های اجتماعی ضد انقلاب و بعضی سایت‏ها و وبلاگ‏های وابسته به جریان معاند و محارب منتشر شده است

روز گذشته بعضی از دوستان اطلاع دادند که قرعه فال به نام من دیوانه هم زده شده! و تصویر این طلبه کوچک به همراه توضیحاتی مضحک که بیشتر به داستانکی تخیّلی! شباهت دارد به طور وسیعی در شبکه‏های اجتماعی ضد انقلاب و بعضی سایت‏ها و وبلاگ‏های وابسته به جریان معاند و محارب منتشر شده است. البته این اقدام -به کوری چشم دشمن- نه تنها کمترین تردیدی در عزم استوار این طلبه کوچک برای ادامه مسیر روشن‏گری و بصیرت‏دهی در حد توان خود ایجاد نکرد، بلکه عمق خباثت و چهره حقیقی بعضی عناصر ضد انقلاب و پادوهای حقیر دشمن را نیز روشن‏تر نمود.
دشمن نفهمیده و نخواهد فهمید که ملت مقاو